Hakkımızda

serhat1986 yılından bugüne elektronik ve bilgisayar sektöründe bulunan İbrahim KILDACI ve Hakime KILDACI tarafından 2003 yılı sonunda 18 m² lik küçük bir yerde kurulmuştur.

Yirmi yılı aşkın bir tecrube ve bilgi birikimi ile kurulan Serhat Bilgisayar yılık ortalama % 95 gibi yüksek bir büyüme rakamını, yakalayarak bugün orta segmentte aranan bir firma olmuştur. 2007 yılında ünvanını Serhat Bilgisayar San. ve Tic.Ltd.Şti. olarak değiştirmiş ve yoluna bu şekilde devam etmektedir.

2007 yılında TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ve ISO 9001-2000 belgelerini alarak bünyesinde kaliteli teknik servis hizmetlerini vermeye başlamıştır.

Hali hazırda 100 m² nin üzerinde Perakende Satış Mağazası, 100 m² nin üzerinde Teknik Servis ve 100 m² nin üzerinde sair alanlar (depo, sevkiyat v.s.) olmak üzere toplamda 300 m² nin üzerinde bir alanda 12 personel ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Her yıl yeni bir gelişmeye odaklanan Serhat Bilgisayar 2009 yılı başında online e-ticaret mağazalarını hizmete sunarak faaliyet alanını genişletmiştir.
Firmamız yukarıda belirtilen konularda yetenekli ve tecrubeli personeli ile kesintisiz ve kaliteli hizmet vermektedir.

Tüm personelimiz gerekli eğitim ve diploma konularında yeterli olmakla beraber, hizmet ve ilgi alanlarına göre periyodik eğitimlerden geçmekte olup, bilgilerinin daima güncel ev taze tutulmasına özen gösterilmektedir.

Ayrıca Eta ve Logo ticari programları ile ilgili gerekli sertifika programları personelimiz tarafından takip edilmiş ve sertifika alım işlemleri tamamlanmıştır. Buna ilaveten Intel, Airties ve Casper Kurumsal eğitim sertifikaları da personellerimiz tarafından gerekli eğitimler tamamlanarak alınmıştır.

Ayrıntılı Bilgi İçin www.serhatbilgisayar.com  Telefon: 0212 361 0000