Casper Tablet Tamir

casper tablet tamiriCASPER TABLET Cihazlarında dokunmatik kırılma, ekran kırılması, sıvı dökülmesi anakart değişimi ve batarya değişimi, onarımı ve bakımı deneyimli teknik servisi personelimiz tarafından yapılmaktadır.

 

Ayrıca deneyimli teknik servis personelimiz tarafından düzenli olarak verilen casper tablet eğitimi kursları almış deneyimli teknik servis personelimiz tarafından casper tablete format atma işlemleride yapılmaktadır.

 

CASPER firması piyasaya sunmuş olduğu teknolojik seviyesi yüksek ve dayanıklılığı sağlam olan cihazlar ile tüm dünya genelinde teknolojinin şekillenmesinde rol sahibi olacağını göstermiştir. Nitekim tüm dünya genelinde teknolojik alanda yaşanan hızlı gelişmeler ve yenilikler neticesinde Casper bilgisayar da geliştirdiği cihazlar ile kullanıcılara en iyi şekilde ulaşmaktadır.

CASPER markalı androit tablet ve akıllı telefonlar dayanıklılığı, özellikleri ve çığır açan yeniliklerinin yanı sıra kullanıcılarına sağladığı avantajlar ile tüm dünya genelinde en çok tercih edilen yeni nesil teknoloji ürünleri arasında yer almaktadır.

orjinal casper tablet tamiriAncak diğer markalarda da olduğu gibi Casper markalı tablet modellerinde ve akıllı telefon modellerinde ekran sorunları ister istemez ortaya çıkmaktadır. Çünkü bu yeni nesil teknoloji ürünü cihazlar dokunmatik sistem üzerinde çalışmaktadır. Bu durumda onların korumasız olmasına neden olmaktadır.

Bu neden ile Casper Tablet Ekranı kırıldı sorunları sıklıkla karşılaşılan arızlar arasında yer almaktadır. Bu neden ile Casper fabrikası çıkışlı orijinal yedek parçalar ile cihazlarınızı ilk günkü sağlamlığına ve verimliliğine ulaştırmaktayız.

Ayrıca alanlarında uzman ekiplerimizin çalışmaları ve orijinal yedek parça kullanımı sayesinde Casper tablet ve yeni nesil akıllı telefonlar ilk günkü sağlamalığına ulaşarak daha uzun vadeli olarak onarımı gerçekleştirilmektedir. Bu alanda ülkemizde orijinal yedek parçalar ile profesyonel ortamda hizmet vermekte olan yetkili TSE Belgeli tek servis konumunda yer almaktayız.

 

Bizimle sorunlarınız için her konuda iletişime geçebilirsiniz.
Deneyimli ve konusunda profesyonel ekibimiz, gerek bilgilendirme gerek servis konularında size en hızlı yoldan yardımcı olacaktır.

Telefon: 0212 361 0000
Email: serhat@serhatbilgisayar.com