Bilgisayar Servisi İstanbul

Bilgisayar Servisi İstanbul

İstanbul Casper Nirvana Notbook Servisi olarak kullandığımız tüm ürünler Casper Orijinal yedek parçasıdır.Teknik servisimizde ki tüm arkadaşlarımız konusunda uzman ve yetenekli arkadaşlardır.

Servis hizmetlerimiz arasında

 

Tablet teknik servis

 

Notebook, Bilgisayar ve Laptop tamiri

Led ve Lcd ekran değişimi

Ağ kurulumu, bakım anlaşmaları

Virüs temizleme ve Program kurulumu

 

Veri bilgi kurtarma

Hizmetimizden sadece birkaçıdır.

 

SerhatBilgisayar olaraki firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutar.Servisimiz TSE VE ISO belgelidir,. Eğitimli ve uzman teknisyenler tarafından hizmet vermektedir.

Dizüstü bilgisayarınızmı sorun çıkarıyor açılmyor veya ekranımı çalışyor, sürekli açılıp kapanıyormu yoksa klavyesimi basmıyor, yoksa çok yavaşmı çalışyor veya açılıyor,  yoksa çokmu ısınıyor ? o zaman Doğru yerdesiniz!

Uzman teknik ekibimiz Bilgisayar ve notebook’ unuzu sadece tamirini yapmakla kalmaz, tüm bakım ve onarımlarını yaparak notebook’ unuzu ilk günkü performansına Serhat Bilgisayara getirin.

Bilgisayar ve Notebook’unuz için yedek parçası yok veya çok pahalıya çıkar tamir edilemezmi dediler? O zaman doğru yerdesiniz, markası ne olursa olsun bilgisayar ve notebook için her türlü arızaya müdahale edebilecek donanım ve Teknik personele SERHAT BİLGİSAYAR a sizleri bekliyoruz.

Teknik Servismiz bekleme bölümünde siz çayınızı içerken uzman rakadaşlar ürünüze sizin yanınızda anında müdahale edip arıza tesbiti yapsınlar.

Casper Notbookunuzu bırakın biz sizi arayalım demiyoruz sizin yanınızda ücretsiz arıza tesbiti yapıyoruz.

Zamanınızın ve bilgisayarınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz… Bu yüzden teknik servisimizde Laptop, Notebook ve Bilgisayarlarda arızalanan veya belli periyotlarda değişen parçaları sürekli stoklarımızda tutarak haftalarca bekleme sürecini ortadan kaldırıyoruz.

 

HDD bozulmuş, çökmüş, Yanlışlıkla formatlanmış veya içindeki dosyalar silinmiş yada kaybolmuş olabilir, bilgisayarınız diski görmüyor veya siz çalışırken Harddisk hata verdi, kapattınız bir daha açılmadı, diskiniz çok yavaş açılıyor veya açılırken dikinizi okumuyor, veya sakladıgınız özel dosyalar bir anda yok oldu, dosyalarınızın içlerindeki bilgiler yok oldu ama üzülmeyin verileriniz hala kurtarılabilir durumda olabilir.  arkadaşlarımıza danışmak üzere bize ulaşın 0212 361 00 00.

Uzman ekibimiz profesyonel hizmet kalitesi, teknolojik standartlara uygunluk, yüksek başarı oranı, özel bilgilerin mahremiyeti ve gizlilik prensibi gibi konulara dikkat ederek en kısa zamanda en iyi sonucu almak için çalışmaktadır.